Wednesday, September 19

as I'm secretly dreaming of autumn.. ehk hall sall

Iga õhtu on vaikselt järjest pimedam, vihmagi on tihemini sadama hakanud ja iga sellise õhtuga pikeneb ka Päärule mõeldud sall, mis ehk mõne haiguse eemale hoiab. Õunadki on puu küljest lahti hakanud laskma, neist tegin koogi, mis toa nii sügiseselt lõhnama pani.
September on täiehooga käimas ja sellega ühes ka kool, mis tähendab, et postitusi siia teen ma üha vähem. See aga ei tähenda, et ma ei õmbleks. Otse vastupidi! Suur osa mu õhtutest ja nädalavahetustest õmblen ma ära. Nimelt aitan oma armsal sõbrannal kollektsiooni õmmelda, kes ise on paraku sunnitud seda kõike kaugjuhtima.

Every evening seems to be darker, it has even been raining more than appropriate for autumn. Every evening like this Päärus scarf tends to become longer and longer.. Maybe this will keep some of these sore throats away during the cold weather.
A brand new September has begun and so has a new school year, which means that the posts will be infrequent. This doesn’t mean that I will not be sewing, quite the opposite, most of my free time flies sewing by. I’m constructing and sewing a collection for my dear friend who is abroad and has to manage it from there.
scan0002

No comments:

Post a Comment